Masáže

Masáže Marlene

Potrebujete si oddýchnuť? Príďte na masáž do nášho hotela! Je všeobecne známe, že masáže majú pozitívne účinky nielen na telo, ale aj na celkové zdravie a psychickú pohodu. Práve preto sme pre vás pripravili hneď niekoľko druhov masáží, ktoré majú rozličné účinky.

Klasická masáž vám zlepší prekrvenie pokožky, podkožia a svalov. Pomôže vám uvoľniť stuhnuté a bolestivé svaly a môžete si ju vychutnať ako čiastočnú aj celotelovú.
Reflexná masáž chodidiel vám pomôže detoxikovať organizmus, uvoľňuje stres a pozitívne pôsobí na činnosť vnútorných orgánov.
Špeciálna medová detoxikačná masáž využíva priaznivé účinky včelieho medu na pokožku i celé telo. Vyživuje, zjemňuje a hydratuje pokožku, no zároveň z tela odstraňuje staré usadeniny.
Čerešničkou na torte sú v Hoteli *** Marlene celkom určite rašelinové zábaly spojené s masážou. Rašelina obsahuje prírodné stopové prvky, minerály a ďalšie prírodné látky s pozitívnym účinkom na organizmus, ktoré sa ľahko vstrebávajú cez pokožku. Vďaka takémuto zábalu, teplu a masáži jednoducho uvoľníte svalové napätie a uľavíte si pri chorobách pohybového systému či reumatizme.